Z našich luhů a hájů – trailové novinky v Singletrail Moravský kras

Singletrail Moravský kras

Traily Singletrailu Moravský kras jsou i v době pandemie v provozu

Většina singletrailů a trailových center je kvůli aktuální krizové situaci spojené s pandemií koronaviru zavřená. Stezky Singlekrasu jsou však naopak otevřené! Chceme všechny ujistit, že náš postup konzultujeme a koordinujeme s Krajskou hygienickou stanicí a s Krizovým štábem JMK. Pohyb jednotlivců na trailech není v rozporu s vládním nařízením, ani s doporučením výše uvedených orgánů, naopak je s nimi zcela v souladu. Všichni víme, jak důležitý je pro imunitu pohyb na čerstvém vzduchu a psychická pohoda. Pokud tedy máte chuť, tak se přijeďte svézt, jen všechny vyzýváme k dodržování všech vládních opatření a hlavně k bezpečné jízdě! Případná „zbytečná“ zranění jsou nyní to poslední, co naši zdravotníci potřebují...

Aktuální stav trailů

Stezky v Jedovnicích jsou otevřené, jedinou uzavírku máme na konci dvojky, kde je po těžbě trail hodně rozbitý a budeme tam mít s opravou ještě dost práce.

Stezky v Mariánském údolí: jednička je bohužel dlouhodobě uzavřená kvůli těžbě, na dvojce je v první části trailu objížďka, prosíme o respektování značení.

Poděkování za podporu

Velké poděkování patří všem, kteří nám v tuto dobu drží palce a podporují nás. Práce na trailech je hromada a jak víte, Základna teď nějakou dobu zůstane zavřená, proto nemáme možnost financovat údržbu trailů z jejího provozu ani z půjčování kol. Traily pro vás i přesto udržujeme v provozu a makáme na jejich rozvoji. Celou zimu jsme likvidovali následky těžby i silných zimních vichřic a připravovali jsme dílčí opravy na poškozených sekcích (trojka v Jedovnicích apod.). Práci na opravách už brzy zahájíme.

Pokud nás v těchto těžkých časech můžete podpořit, budeme rádi třeba za dobrovolný příspěvek na náš účet. Variant podpory však nabízíme víc, všechny je naleznete zde: singlekras.cz/podporte-stezky

Těšíme se, až se na trailu zase všichni už bez obav potkáme! Držte se a nám držte pěsti!

Váš Singletrail Moravský kras (singlekras.cz)

Veškeré info o Singletrail Moravský kras na mtbczech.cz

#jedemevtomsamispolecne

novinky-kras

Další ze sekce Ostatní aktuality

 

ˆ

 
novinky-kras-logo

Partneři a sponzoři ČEMBY