Ambasadoři

Pavel Horník: „ČeMBA a Stezky — kopeme dál...“

Pavel Horník

Být členem má smysl pro každého bikera!

„Členství v ČeMBA beru jako samozřejmost. Je to platforma, která nám kryje záda. Můžeme dělat to, co nás baví, a nemusíme napjatě sledovat politiky a jejich nové zákony. Máme si kde vyměnit zkušenosti a informace z provozu trailů. Jsem rád, že ČeMBA chce i učit bajkery, jak postavit správný trail a ukázat, že samo se to neudělá.“

Pavel Horník
Patron Rychlebských stezek 
Outdoor man srdcem i duší
Čestný člen ČeMBA

Josef Dressler: „Bav se s kolem, buď ČeMBA!“

Josef Dressler

Nebuď Čenda, buď ČeMBA!

„Jsem malej a nerad se peru. 
Proto jsem rád, že to za mne dělá ČeMBA.“

Josef Dressler
Dvojnásobný mistr světa v biketrialu
Uznávaný propagátor cyklistiky 
Učitel, mentor a pořadatel campů
Autor knih Škola kola, youtuber 
Čestný člen ČeMBA

Aleš Linhart: „ČeMBA je stále potřebná! Proto byla, je a bude!“

Aleš Linhart

Na horském kole jsem začal jezdit počátkem devadesátých let. Závodil jsem dlouho na kole s mapou a buzolou a dotáhnul to až do reprezentace a posléze i ke světovým medailím ve veteránech. Závodění už mě ale tak moc nebere, mnohem raději se toulám s mapou neznámými kraji a objevuji krásy přírody ze sedla kola. Sám nebo s partou podobně postižených. Horské kolo je parádní věc, dostanu se s ním všude a urazím mnohem větší vzdálenosti než po svých. Horské kolo je svoboda. Cyklistika je jen jedna, ale ta horská je nejlepší!

Členem Čemby jsem od jejího založení dosud. Nyní i s celou rodinkou.

Jsem rád, že iniciativa „Zachraňme Čembu“ skončila happyendem ;-)

Aleš Linhart
Orientační biker
Bývalý člen Výkonného výboru Čemby
Editor Cykloserver.cz
Odborný redaktor cykloturistiky v SHOCartu
Průvodce CK KUDRNA
Loudal

Mila Weitz: „Je skvělé mít podporu organizace, která bojuje za nás bikery!“

Mila Weitz

Jsem hrdým členem Čemba a MTB biker tělem i duší. 
Je skvělé mít podporu organizace, která bojuje za nás bikery!

Na kole jezdím už tak nějak od mala, ale pravidelně se mu věnuji až posledních 5 let. Kromě kola se zdokonaluji a zpevňuji tělo ještě na trénincích Taekwonda, Krav Magy, fitness a spinningu. Ke stejnému drillu vedu i své obě děti a manželku, kterou jsem poznal na dlouhodobém pobytu v Austrálii. Je původem z Japonska. Nejvzdálenější trail od Čech mám zajetý právě v Japonsku. S kolem půjčeným od manželčiny matky. V současnosti provozuji 3 kola (XC bike pevnou 29 na závody a rychlé švihy po práci, All Mountain bike na celodení flow traily po horách a DH bike do bikeparků).

Občas se potkáme s ostatními bikery třeba Dušanem Mihalečkem, nebo Kamilem Tatarkovičem, a dalšími a to buď na campu, přímo v terénu, nebo jen tak na pokec kdekoli jinde. Je to skvělé, se vždy potkat znovu, pozdravit se, a jen tak poklábosit. Prostě super atmosféra. Stejně tak na Rychlebských stezkách, Trutnov Trails, Singletrailu Moravský Kras, Singletreku pod Smrkem a dalších lokacích.

Když se vrátím k Austrálii, moc jsem si tam kola neužil. A tak jsem si vše začal vy nahrazovat po návratu. Jezdíme ještě se 2 kamarády a brouzdáme českými traily a bikeparky. Občas nás zláká i výlet do Saalbachu a dalších evropských lokací.

Mila Weitz

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY