Valná hromada IMBA Europe

V pondělí 12. 12. se všichni členové IMBA Europe sešli k online valné hromadě, která byla druhým členským setkáním v roce 2022.

Na programu bylo několik bodů a to zejména schválení rozpočtu na rok 2023 a přijetí nových členů. Setkání zahájil prezident IMBA Europe Thomas Larsen Schmidt, který úvodem shrnul program valné hromady a po jeho schválení se již začali řešit jeho první body.

Novým národním členem IMBA Europe byla schválena Maďarská asociace cykloturistiky (Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség — MAKETUSZ) a přidruženým členem se stal bulharský závodní tým Riders United.

Následujícím bodem bylo shrnutí dalšího směřování IMBA Europe ve spojitosti s několika personálními změnami, které tuto organizaci v následujících měsících čekají a to především s ohledem na udržení směřování, které se započalo v předchozích letech. 

Pro rok 2023 zůstávají hlavní následující priority:
— horská cyklistika pro každého
— podpora MTB komunity
— udržitelné ježdění a stavba trailů

IMBA Europe proto bude pokračovat v podpoře svých členů na několika úrovních, zejména v podpoře svého projektu DIRTT — rozvoj mezievropských zdrojů pro školení trail builderů, který má pro rok 2023 naplánován několik milníků — spuštění platformy pro sdílení zkušeností, společná certifikace a integrace DIRTT mezi ostatní aktivity jako jsou školy trail buldingu nebo webinář udržitelných trailů pro EUROPARC.

IMBA Europe bude i v roce 2023 pokračovat v několik marketingových kampaních, které budou komunikovat členské aktivity.

Na závěr valné hromady byl schválen rozpočet IMBA Europe pro rok 2023 ve výši 272 500 €, což je ve srovnání s rokem 2022 o 51 250 € více.

Další ze sekce Ostatní aktuality

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY