Z našich luhů a hájů – trailové novinky v Bikepark Kopřivná

Bikepark Kopřivná

„Když bajkovat v Jeseníkách, tak nejlépe u nás, v Malé Morávce. Všichni znají resort Kopřivná pod Pradědem hlavně jako prémiově vybavené zimní lyžařské středisko, ale chyba lávky! Je to právě letní sezona a bajky, na co se rok od roku víc a víc zaměřuje. Jsme sice pyšní, že u nás bikery obsluhuje nejmodernější lanovka v ČR s patentovaným systémem převozu kol, ale nahoru přece chcete hlavně proto, že paráda je to dolů, ne? Protože to samozřejmě víme, fakt tvrdě makáme na tom, abychom letos naše traily zase posunuli dál. Jezdíme hodně i po světě, takže ve shodě s aktuálními trendy pečlivě vymazlujeme desítky kilometrů našich tratí v krásných lesích v okolí resortu. BikePark budujeme už více než 12 let, s rozmyslem, postupně a v harmonii s okolní přírodou. I díky úzké spolupráci s Kamilem Tatarkovičem, provozujeme už 6 vyladěných tratí různého zaměření a obtížnosti, vždy tak, aby každý našel to, co hledá. Koncepčně je BikePark vymyšlený tak, že obtížnost tratí na sebe navazuje, a tak i díky certifikované BikeŠkole nebo i pobytovým BikeKempům s lektory se dospělí i děti mohou naučit jezdit bezpečně a technicky správně.

Při provozu BikeParku se setkáváme s nadšenými rodinami, které u nás jezdí i s dětmi a taky klábosíme s vysmátými a zkušenými ridery, protože takhle mámě hned zpětnou vazbou přímo od zdroje. Samozřejmě kola milujeme, takže my, co na přípravě BikeParku potíme krev, jsme zároveň většinou i certifikovanými bike lektory, nebo pracujeme v naší půjčovně a servisu. Jednoduše naším BikeParkem sami žijeme. Víme tak z první ruky, že u nás si všichni vyberou z nabídky tratí, od zábavných FunLine, přes Gravity Line, Spicy Freeride až po Downhill, a to všechno s fungujícím zázemím dimenzovaným na násobné počty zimních návštěvníků.

V resortu Kopřivná je kromě trailů ready kompletní bajkové zázemí s bike půjčovnou a vybaveným servisem. Samozřejmě máme ubytování všech kategorií od těch top hotelových, přes penzionové, až po vymazlený camping s celým zázemím. V létě k nám rodiny táhnou kromě BikeParku i všechny další atrakce pro děti i dospělé, samozřejmě v čele s koupáním, skákáním na trampolínách a welness. 

Budeme rádi za podporu na IG a FB, kde můžete být s námi při tom všem počínání, přijeďte, uvidíte.“

Veškeré info o Bikepark Kopřivná na mtbczech.cz

Další ze sekce Ostatní aktuality

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY