Dotazník k plánovému školení trailbuildingu na rok 2015

V loni na podzim jsme zorganizovali velmi úspěšné školení trailbuildingu s experty z IMBA. Letos jsme chtěli úspěšný počin zopakovat. Na základě dobrých vztahů s IMBA se nám podařilo vyjednat nižší cenu, než je jejich standardní poplatek, avšak na naše podmínky byla i tato cena stále poměrně vysoká.

Jsme si vědomi toho, že mezi vámi trail buildery je mnoho, či dokonce většina těch, kteří kopou a upravují stezky jako svůj koníček a není tedy v silách každého vynaložit na víkendové školení několik tisíc.

Zároveň jsme však přesvědčeni, že akce tohoto typu jsou velmi žádané a hlavně potřebné. Chceme, aby schopnosti a znalosti těch, kteří dávají stezkám tvář a charakter, byly co nejlepší. Na námi pořádaném školení se nám potvrdilo, že tuto touhu společně, s vámi trail buildery, sdílíme.

Víme, že postavit, ale také naplánovat stezku není jen tak. Proto neházíme flintu do žita, spíše tedy lopaty do garáže, a pokračujeme ve snaze školení zopakovat v příštím roce tak, aby bylo finančně přijatelné pro všechny.

Příští školení bychom rádi zaměřili právě na plánování, spíše než na stavbu samotnou. Tím by školení bylo jistě atraktivní pro ty z vás, kteří se účastnili prvního ročníku, ale také pro ty, kteří nevědí, jak začít. Plánování a design stezky je totiž ta nejzákladnější, vlastně absolutně nejdůležitější, část stavby. Pokud stezku špatně naplánujete, jen těžko ji pak budete samotnou stavbou zachraňovat.

Rádi bychom však od vás, potenciálních účastníků, slyšeli váš názor a školení tak udělali co nejvíce na míru právě vám.

Proto jsme vytvořili krátký dotazník. Všichni, kdo byste o účast na školení měli zájem, jste nyní, s nejvyšší mírou poděkování, vyzváni k jeho vyplnění :).

 

Dotazník prosím vyplňujte zde.

 

Dáváme vám prostor na vyjádření přesně měsíc, tedy do vánoc.

 

DĚKUJEME!

Další ze sekce Dění v ČEMBA

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY