ČeMBA spolupracuje s Alpským klubem Brno


Určitě jste si všimli článků o Bike škole v Brně, které publikujeme na těchto stránkách. Není to jen tak. Jsme neziskovou organizací s celorepublikovou působností, která hájí zájmy českých terénních cyklistů. Aktivně se podílíme na vytváření lepších podmínek pro terénní cyklistiku v Česku a snažíme se touto aktivitou přinést prospěch také široké veřejnosti. Naše činnost je založena na kvalifikovaném a odborném přístupu. Klademe důraz na odpovědné a ohleduplné chování k přírodě, lidem a majetku. Námi prosazovaný Kodex terénního cyklisty je toho důkazem.

Jedním z bodů Kodexu je Ovládej své kolo - Jezdi tak, abys dokázal zastavit na viditelnou vzdálenost. Všude můžeš někoho nebo něco potkat. Nepřeceňuj svou technickou a fyzickou zdatnost. Bike škola od Alpského klubu Brno - celoroční seriál přednášek, workshopů a vyjížděk, jehož cílem je dát účastníkům příležitost si zdokonalit své praktické jízdní dovednosti a současně proniknout do problematiky servisu horského kola je jednou z cest osvěty zodpovědné jízdy na kole. Jezdit na kole je zábavné, uvědomovat si souvislosti nutné.

Alpský klub Brno má svým projektem tu nejlepší ambici, cíl "Ovládej své kolo", naplnit. Lektoři kurzu mají dlouhodobé zkušenosti s pohybem na kole v terénu, s vedením bikových zájezdů v bezprecedentních terénech Alp a v neposlední řadě s praxí v renomovaných cykloservisech. Jízda na kole pod jejich vedením se tak stává zábavou a zároveň uvědomělou aktivitou. ČeMBA tedy získala pro uskutečnění své ideové vize jednoho z nejlepších partnerů.

Speciálně pro členy ČeMBA platí možnost účasti na jednom workshopu Bikeškoly dle vlastního výběru zdarma (při rezervaci místa na www.bikeskola.cz za jméno uvést heslo ČEMBA).

Protože instruktoři pracují i jako průvodci a organizátoři zájezdů, členům ČEMBA se  nabízí také sleva ve výši 10 % (maximálně 1 000,- Kč) na libovolný MTB zájezd z nabídky na www.v-tour.cz. Zbytečně tedy neotálejte, a vyberte si nějakou hezkou lokalitu k bajkování. V objednávce zájezdu také stačí uvést heslo ČEMBA.

Další ze sekce Převzato z médií

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY