Brigády a školení

Jako Česká mountainbiková asociace zastřešujeme, pořádáme, či se zůčastňujeme různých s bikem spojených brigád, školení a workshopů po celé České republice i v zahraničí.

V této sekci proto budeme do budoucna zveřejňovat nejen popisy různých akcí, Vaše názory na proběhlé akce, ale i naše, či vaše fotografie, případně i nějaká ta videa.

Budeme velice rádi, když se do tvorby této rubriky zapojíte. Stačí, když nám pošlete nějaký materiál k zveřejnění: název a popis akce, místo, datum a čas a pár fotek k tomu.

Report ze školení trasování a plánování stezek 2015

Na začátku září jsme na čtyři dny obsadili základnu Trutnov Trails ve Lhotě u Trutnova, která má své útočiště v zázemí Lhotecké hospody. Tam se odehrávala velká část dění, od prezentací, přes obědy a večeře, až po večerní klábosení (moderně řečeno: networking :).

 
 

Víkendové brigády — Brno a Rychlebské stezky

Pár fotek z víkendových brigád - jak z Brna, tak z Rychlebských stezek

 
 

Jaké byly 4 dny ČeMBA semináře a IMBA školení

Abychom vás nenapínali a neunavovali dlouhým reportem, necháme za nás mluvit ohlasy účastníků, které řeknou více, než naše vlastní sebereflexe. I my jsme se však při pořádání této mimořádné akce mnohé naučili a děkujeme všem, kteří s námi strávili perfektní čtyři dny v Černé Vodě v Rychlebských horách.

 
 

IMBA EU summit ve Španělsku

Přestože Španělsko není až tak nám blízká destinace, je evropskou zemí s, mimo jiné, několikaletou zkušeností místní bikové komunity - IMBA España. I to byl jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli zúčastnit summitu IMBA EU a vyrazili jsme za sluníčkem a údajně krásnými traily nedaleko Madridu.

 
 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY