ČeMBA víkendy

Reporty z našich slavných spanilých jízd po luzích a hajích České republiky.

Navštěvujeme známé i méně známé lokality, kde se vždy s místními průvodci snažíme projet to nejlepší, co daná lokalita nabízí.

Tato víkendová setkání se snažíme uspořádat vždy několikrát do roka, kdy naším velikým přáním je, aby se sešlo co nejvíce bajkerů pohromadě. ČeMBA víkendů se můžete účastnit, i když nejste členem našeho sdružení.

Budeme rádi, když se k nám v budoucnu přidáte.

ČeMBA víkend: Lipno, 2014 (aneb jak jsme se učili jezdit na kole)

Vytrvalé deště ustaly, sluníčko začalo na plno hřát a my jsme se vydali na již pátý ČeMBA víkend, tentokrát na Lipno. V plánu byly pohodové vyjížďky a hlavně biková škola s FRbikes, která nám všem velmi prospěla. O tom, jak jsme se měli a jak nám to šlo v bikeparku, se dočtete uvnitř.

 
 

ČeMBA víkend: Teplice nad Metují, Sudety, 18.—21. 10. 2012

Nastal čas barevného listí, bláta v lese, posledních hřejivých slunečních paprsků a ranních mlh. Nastal ale také čas podzimního ČeMBA víkendu, který se tentokrát konal 18. - 21. října 2012 v krásné lokalitě Adršpašsko-teplických skal, v oblasti, kde se jezdí jeden z nejkrásnějších a nejnáročnějších bike marathonů u nás - Rallye Sudety.

 
 

ČeMBA víkend: Velké Karlovice, Valašsko, 15.—18. 9. 2011

V polovině září, za počasí tak krásného, jaké během uplynulého léta nepamatujeme, odehrál se ČeMBA víkend ve Velkých Karlovicích. Dvacítka bikerů a jedna bikerka se sjeli postupně pod Javornický hřeben, aby pod vedením zkušeného traséra prozkoumali Bike resort Valašsko. Solidní zázemí jezdcům poskytl od čtvrtka do neděle hotel Galik, přes den zábavu na tamních trailech zprostředkoval trasér Luboš, večery pak měla většina účastníků zpestřena díky usměvavé servírce s delfínkem na rameni.

 
 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY