Dokažte, že jsme velký kopací národ!

Mezinárodní biková asociace IMBA EU pro letošní rok vypsala víkend pro všechny aktivní kopáče, kteří by rádi ukázali svoji práci, sílu, ale především prezentovali svoji komunitu na evropské úrovni.

 

Kopáčský víkend je v celé Evropě naplánovaný na začátek sezóny, 1.—2. 4. 2017.

Cílem této ojedinělé akce je celoevropská propagace a prezentace horských kol a oficiální zapojení a prezentace lokalit, trailů a lidí, kteří se o traily starají a budují je.

Přihlásit se do této akce může úplně kdokoliv. Aby vaše parta byla zapojena do tohoto projektu, stačí se jen zaregistrovat online, zpropagovat a zorganizovat si vlastní brigádu a první dubnový víkend se vrhnout na věc.

Není potřeba splňovat nějaká náročná kritéria, ale z těch důležitých, které byste měli respektovat, bychom přeci jen pár vypíchli:

  • kopání musí probíhat na pozemku, na kterém máte souhlas kopat nebo který vlastníte,
  • během celé akce dbejte na bezpečnost,
  • před tím, než se vrhnete do práce, musíte od všech zúčastněných mít vyplněnou účastnickou tabulku, kterou obdržíte po registraci,
  • měli byste mít nějakého lídra, který bude delegovat práci a celou skupinu bude řídit a zastupovat.

Pravidel a doporučení je trochu více. Na kompletní informace potom můžete kouknout na stránkách IMBA EU — take-care-your-trails-weekend

Pokud byste se chtěli zapojit, můžete se registrovat přímo na stránkách na výše uvedeném odkazu, kde jen vyplníte jednoduchý formulář. Pokud byste si však nevěděli s něčím rady nebo potřebovali pomoct, neváhejte nás kontaktovat na kamil.tatarkovic@cemba.eu.

Kopání a stavbě trailů ZDAR!


Další ze sekce Pozvánky, akce, srazy

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY