Pumptrack Praha 4 - Libuš

Pumptrack je na světě! Chvilku nám to trvalo, ale nakonec všechno dobře dopadlo, a proto v sobotu 9.11.2013 slav­nostně přestřihneme pásku a prohlásíme jej za otevřený. Zároveň bude v sobotu 9.11. od 10:00 brigáda – budeme ladit okolí, sázet trávu, hrabat a dusat hlínu atp. Budeme rádi, když přijdete přiložit ruku k dílu nebo se jenom projet.

Na pumptracku se tedy od soboty může oficiálně jezdit. Víme, že není dokonalý, je to náš první projekt. Budeme proto moc rádi, když nám napíšete nějakou konstruktivní kritiku, abychom ho mohli zlepšovat. Na jaře uvidíme, jak přežije zimu, a zřejmě dostane nový povrch.

(Vše se podařilo hlavně díky spolupráci s Čembou (iniciativa a celá realizace + údržba) TJ Tempo Praha (pozemek), Bikeclinic (stavba+další spolupráce), DKNV (stroje), Lukášem Tamme (stavební dozor), Romanem Kalabusem z Bike resortu Valašsko (odborný dozor), Thinkg Big od O2 (financování) a s Pijerem a Jendou (hlavní pomocníci).

 

Pumptrack se nachází na pozemku TJ Tempo Praha, Zelenkova 3, Praha 4, nedaleko věže hydrometeorologického ústavu. Mapa je ZDE.

 

Diskutovat o něm můžete ZDE.

Další ze sekce Pozvánky, akce, srazy

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY