Představení kandidátů do Výkonného výboru ČeMBA z.s.

Členská schůze ČeMBA z.s. se blíží, proběhne již v neděli 7. prosince v Brně. V rámci schůze se budou volit 2 členové do Výkonného výboru.

Jména kandidátů jsou již známa, nyní Vám přinášíme krátkou vizitku kandidátů.

Václav Dvořák, 30 let, Nové Město na Moravě

Václav je dlouholetý člen ČeMBA, doposud pasivní, pro svůj pobyt v Kanadě. Návratem do České republiky by se rád zapojil aktivněji do chodu ČeMBA a zužitkoval zkušenosti, které načerpal v horském středisku v Columbia Valley kde se podílel na údržbě a obnově trailů.

Jedním z úkolů, kterými by se v rámci svého mandátu ve Výkonném výboru chtěl zabývat, je zatraktivnit Čembu pro věřejnost a tím pomoci rozšířit členskou základnu. Docílit vzniku místních organizací, které by se zabývali jak výstavbou, tak obnovou trailů.

Roman Kalabus, 42 let, Vsetín

Roman se stal členem Výkonného výboru dva roky zpět. Letos mu jeho mandát končí a rozhodl se kandidovat znovu. Je spoluzakladatel a vedoucím projektu Specialized Bike Resort Valašsko a jeho hlavní rolí v ČeMBA je odborné poradenství při navrhování a stavbě trailů všech charakteristik. Pomáhá také s tvorbou marketingových aktivit spojených s bikovými resorty.

Se svým týmem má za sebou realizaci Bike parku Kyčerka, Bike arény Vsetín, Bike park Vrbno pod Pradědem, Bike trails Valašsko (Velké Karlovice a Zděchov), Vysoké Mýto. Dále pak zpracování rozvojových studií MTB tras v různých částech ČR.

 

 

 

 

 

Další ze sekce Pozvánky, akce, srazy

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY