10. ČeMBA víkend / 16.–18. 6. 2017 / Kopřivná-Malá Morávka, Jeseníky

Tento ČeMBA víkend je speciální v tom, že je připravený s programem opravdu pro celou rodinu. Vezměte s sebou i svoji ženu či přítelkyni, která se může zdokonalit v ovládání svého biku a potom si další den dopřeje třeba fitness/wellness den nebo se dozví více o pohybu a regeneraci na DERDE LEVEN dnu. Děti si zase zajezdí pod vedením Jany Horákové, která se bude celý víkend snažit je v bikování zdokonalit. No a vy si buď zkusíte ostré průjezdy a dropy pod vedením Filipa Matuše a Kamila Tatarkoviče nebo si jen tak s partou kamarádů vyrazíte na biku po okolních kopcích. No a večer se spolu zase společně sejdete a můžete si o svých zážitcích v rodinném kruhu chvíli vyprávět. Než tedy opět vyrazíte na večerní povídání a pivo za kamarády, to už bude žena i s dětmi spokojeně spát.

 

koprivna-kamil

Termín

16.–18. června 2017 (pátek až neděle)

Kde

Kopřivná/Malá Morávka, Jeseníky

Ubytování

Penzion Maja, Kopřivná – Resort pod Pradědem, čtyřlůžkové pokoje s patrovými postelemi.

Stručný program

Bikování v Jeseníkách, večerní přednášky, výuka jízdy v bikeparku Kopřivná pro děti i dospělé pod vedením zkušených instruktorů, fitness/wellness program pro ženy, kurz aktivní regenerace a pohybu.

Průvodci

Místní bikeři, kteří vás provedou tím nejlepším, co tam mají a znají.

Instruktoři bikování

Účastníci mistrovství světa i Evropy, světových pohárů, vítězové mnoha těchto závodů.

Cena

Člen ČeMBA 1 450  Kč / dítě člena ČeMBA 1 050  Kč.
Nečlen ČeMBA 1 950  Kč / dítě nečlena ČeMBA 1 550  Kč.

Cena obsahuje základní program, večerní přednášky a ubytování  s polopenzí na 2 noci (pátek–neděle).

TIP: nejste-li členem Čemba, není nic snadnějšího, než se jím stát! Stručný návod je ZDE.

Prosíme o zaslání platby co nejdříve, počet míst je limitovaný. Platbu je nutné obdržet nejpozději 9. června 2017.

Platbu je nutné zaslat na účet: 2400117717/2010 (FIO banka) s uvedením svého rodného čísla jako variabilního symbolu (bez lomítka).

Program

Jedná se o předběžný program, který se může podle domluvy s účastníky změnit nebo přizpůsobit podle fyzické kondice, počasí a dalších nepředpokládatelných vlivů. Očekávaný příjezd účastníků je v pátek ráno, odjezd v neděli večer. Na kole budeme jezdit od pátku do neděle, tedy tři dny.

Pátek

 • bikování v okolí Malé Morávky
 • praktická výuka jízdy v terénu pod vedením Kamila Tatarkoviče
 • večer povídání s Kamilem Tatarkovičem o jeho bikování v Africe a v Libanonu

Sobota

 • bikování v okolí Malé Morávky
 • praktická výuka jízdy v terénu pod vedením Filipa Matuše
 • praktická výuka jízdy pro děti v bikeparku Kopřivná pod vedením Jany Horákové
 • den DERDE LEVEN o regeneraci a pohybu pod vedením Libora Čipela
 • večer povídání s Romanem Kalabusem o jeho bikování v Jižní Africe

Neděle

 • bikování v okolí Malé Morávky
 • praktická výuka ostřejší jízdy v bikeparku a v terénu pod vedením Filipa Matuše a Kamila Tatarkoviče
 • praktická výuka jízdy pro děti v bikeparku Kopřivná pod vedením Jany Horákové
 • fitness/wellness den pro ženy pod vedením Katky Tatarkovičové – aquafitness, kruhový trénink, běh či chůze na kopec, posilování v přírodě, protažení, wellness

Ostatní volitelný program

Kurz jízdy v terénu nebo v bikeparku pro děti i dospělé bikery, fitnes/wellness neděle pro ženy, den DERDE LEVEN – příplatek  450  Kč/den/akce.

Co můžete očekávat

Bikování v krásné přírodě Jeseníků.
Pohodovou partu lidí – ne všichni se známe a rádi poznáme nové tváře.
Poznání dalšího koutu naší země ze sedla kola a díky lokálním průvodcům uvidíte i taková místa, kam by vás samotné třeba ani nenapadlo jet a to by byla velká škoda.

Co je dobré vědět

 • bikování – snažíme se jezdit hlavně v terénu, který je místy i náročný. Někdy je potřeba kolo chvíli tlačit nebo poponést, jindy zase jet chvíli po silnici. Nemusíte se bát, že nebudete stíhat nebo že vás naopak někdo bude přiliš brzdit. Na trase bude více průvodců a pomalejší pojedou s pomalými a rychlejší zase s těmi rychlými.
 • v každém případě ale nejsme na závodě, jen na pohodové vyjížďce
 • ubytování je v penzionu Maja – čtyřlůžkové pokoje s patrovými postelemi, koupelna se sprchou a WC jsou společné. V neděli je třeba vyklidit pokoje nejpozději do 10 hodin
 • cyklistická přilba je podmínkou účasti!
 • děti v rámci výuky pod vedením Jany Horákové mají lanovku zdarma (!)

Více o Bikeparku Kopřivná

Bikepark Kopřivná

Díky své pestrosti je areál vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zdatné bikery. Park nabízí šest různých tratí s několika variantami, propojkami, dále zde najdete dřevěný pumptrack nebo big air bag, skok do velkého nafukovacího polštáře. Díky menšímu převýšení celého kopce není jízda na tratích tolik fyzicky namáhavá.

Bikepark se dostává do povědomí i díky pořádání nejrůznějších sportovních, cyklistických akcí, mezi které patří například Kopřivná Bike Festival, Česká Enduro Serie, kempy pro zlepšení techniky jízdy na horském kole a další.

Bikepark Kopřivná disponuje skvělým zázemím, které je ideální pro víkendové ježdění či celotýdenní dovolenou.

Kdo se o vás bude v rámci ČeMBA víkendu starat

Kamil Tatarkovič – všestranný biker, který má za sebou 25 let aktivního závodění, vítězství ve světovém poháru ve fourcrossu, několik pódiových umístění na sjezdových závodech a účast na několika prestižních freeride/slopestyle akcích v Evropě. Tři roky působil v mezinárodním týmu Kona Les Gets. Pravidelně spolupracuje s časopisem VELO, kde přispívá do rubriky Škola jízdy.

Filip Matuš – dlouholetý reprezentant ČR ve sjezdu, dualu, cyklotrialu, několikanásobný mistr ČR, univerzální biker s vytříbeným stylem. Má za sebou bohaté zkušenosti s koučováním na kole.

Jana Horáková – jedna z nejúspěšnějších českých bikerek historie, mistryně světa ve fourcrossu, úspěšná reprezentantka v BMX, účastnice olympijských her v Pekingu a zároveň vystudovaná trenérka a učitelka. Věnuje se především nadšeným bikerkám a dětem.

Libor Čipel – osobní trenér, pohybový a volnočasový specialista s širokým záběrem aktivit. Je zakladatelem a tvůrcem svého originálního konceptu DERDE LEVEN, který kombinuje znalosti a techniky z různých metod a přístupů s jeho knowhow. Ve své praxi se věnuje pohybu (individuální tréninky, malé skupiny), masážím, manuálním terapiím a aktivitám, který zdůrazňují prožitek a vnímání. Je mu blízký holistický přístup. A i proto se jeho klíčovou součástí pohledu na tělo a správné fungování stávají fascie. Rád se hýbe v přírodě bos a potkáte ho často na koloběžce.

Storno podmínky

 • Nenastoupení pobytu bez zrušení – plná cena
 • 0–3 dny před nástupem na pobyt 100  % z celkové ceny pobytu
 • 4–7 dní před nástupem na pobyt 50  % z celkové ceny pobytu
 • 8–13 dnů před nástupem na pobyt 20  % z celkové ceny pobytu
 • 14 a více dní před nástupem na pobyt 0  %

Přihláška

Přihláška s pokyny k platbě ZDE.


 

cembavikend10

Další ze sekce Pozvánky, akce, srazy

 

ˆ

 

Partneři a sponzoři ČEMBY